Renault R12 1.4

İlan No 137073
Kayıt tarihi23 Kasım 2016
 
İlAdýyaman
Mevkii Merkez
 
 
Fiyat
 
10.500 TL
Pazarlık Payı Var

 
Araba bilgileri:
Renault R12 1.4
Sedan
 
Model ay ve yılı07/1993
BG (KW)72 (53)
KM 32.900
Yakıt TipiBenzin / LPG
Kapı4
Koltuk
VitesDüz
Vites sayısı5
Silindir hacmi1397cm³
Dış rengiBeyaz
İç rengiGri
Plaka02AC669
 • Üçüncü Sahibinden


 • Araba Donanım:

    Radyo/Kaset


  İrtibat
  Mehmet Aslan
  1.Cep: 0 532-3183585
  2.Cep: 0 532-3183585
   
  Adres: Karapýnar Mahallesi
  Adýyaman Merkez
   

  Araç almaya karar verdiğinizde, aracın resmi evraklarını görmeden, araçla deneme sürüşü yapmadan, kesinlikle kapora vermeyiniz.

  sorumluluk ilan sahibinden
  Renault R12 1.4 Sedan
  Sahibine Mesaj Gönder
  Satıcının Diğer Araçları


    Harita:
  Araca Ait Diğer Açıklama:

  memurum ihtiyaç dýþýnda kullanmam. çok temizdir. orjinal boyadýr aküsünü yeni taktým garantlidir. sað ön,sað kapý ve arka çamurluk boyalýdýr sol kapýnýn biri boyalýdýr.tavanda bir elin avuç içi kadar boya vardýr. yandan duvar devrildi. 4 teker % 75 kullanýmlýdýr. temizdir. 1 ay önce aldým. yaðý,antifiriz,vs bakýmý yapýlmýþtýr.orjinal kaset radyo çalarý vardýr, hopelörler yeni ve güçlüdür. aracýn kontak kýsmýný yeni deðiþtim. yedek anahtarý mevcuttur. 


  rss Takip et   
  Copyright  © 2004 - 2023 - All Right Reserved arabayeri.com. arabayeri.com'a hiçbir sorumluluk yüklenemez. Tüm Telif Hakları arabayeri.com'a aittir. Tüm diğer ticari markalar ilgili sahiplerinin malıdır.
  Arabayeri.com, 2. el araba, otomobil, ticari araç almak, satmak ya da kiralamak isteyen internet kullanıcılarının buluştuğu bir araç portalıdır.
  Arabanızı satmak mı istiyorsunuz? Hemen ücretsiz araba ilanı verin. Sadece tek adımlık kayıt sonunda ilanınız onay beklemeden yayınlansın Sitemiz üzerinde yayınlanan tüm ilanların içeriğinden ilan sahipleri sorumludur. İlanlarda verilen bilgilerin doğruluğundan Arabayeri.com sorumlu tutulamaz. 2.el oto, 2.el ticari araç alırken ya da kiralarken mutlaka aracı titizlikle kontrol ediniz. Gözünüzle görüp, kontrol ettirmediğiniz hiçbir araç için kapora ödemeyiniz. İleride doğabilecek yasal durumlar dolayısıyla sitemizde yapılan her işlem kaydedilmektedir. Arabayeri.com, üyelerine ait hiçbir bilgiyi diğer kurum ya da kuruluşlarla paylaşmamaktadır. Spam (istenmeyen) e-postalara engel olmak amacıyla ilan sahiplerinin email adresleri ilan detaylarında yayınlanmamaktadır.