Opel Corsa 1.3 ctdi essentia

İlan No 143523
Kayıt tarihi4 Kasım 2016
 
İlÝstanbul
Mevkii Fatih
 
 
Fiyat
 
22.000 TL
Pazarlık Payı Var

 
Araba bilgileri:
Opel Corsa 1.3 ctdi essentia
Hatchback 5 kapý
 
Model ay ve yılı05/2005
BG (KW)70 (52)
KM 240.000
Yakıt TipiDizel
Kapı5
Koltuk
VitesDüz
Vites sayısı5
Silindir hacmi1300cm³
Silindir4
Dış rengiBeyaz
İç rengiBeyaz
Plaka34DG4018

 • İlk Sahibinden

 • (Fotograf girilmemiş) 
Opel Corsa 1.3 ctdi essentia Hatchback 5 kapý
  Opel Corsa 1.3 ctdi essentia

  İrtibat
  TARIK ÖZTÜRK
  Telefon: 0 212-5517359
  Cep: 0 544-3405967
   
  Adres: Uzunyusuf Mah.
  Ýstanbul Fatih
   

  Araç almaya karar verdiğinizde, aracın resmi evraklarını görmeden, araçla deneme sürüşü yapmadan, kesinlikle kapora vermeyiniz.

  sorumluluk ilan sahibinden
  Opel Corsa 1.3 ctdi essentia Hatchback 5 kapý
  Sahibine Mesaj Gönder
  Satıcının Diğer Araçları


    Harita:
  Araca Ait Diğer Açıklama:

  Merhaba araç ilk sahibinden alýnmýþ olup,uzun yolda kullanýlmýþtýr. 1.3CDTÝ multijet motoru ile sýkýntýsýz 700 bin km rahat görürsünüz. Opel Odakta servis kayýtlarý mevcuttur.Araç yurt dýþýna dahi çýkmýþtýr.Tüm yað ve servis bakýmlarý zamanýnda yapýlmýþtýr. Triger zinciri deðiþmiþtir.Geçen hafta sýfýr muayene yapýlmýþ olup 2 yýl sorunsuz binilir.Yað bakýmý,ön lastikleri ve aküsü sýfýr yeni deðiþmiþtir.Hiçbir masrafý yoktur.Ýçinde sigara içilmemiþ güzel bir araçtýr.Motoru saat gibidir yað eksiltmez,duman atmaz!
  Bu araçlarda fiat-opel ortak geliþtirdiði multijet motor olup vergisi 118tl yakýtý 18 kuruþtur. Bundan daha ekonomik ve saðlam araç piyasada yoktur.CORSA C KASA dediðiniz zaman çok meþhurdur.  


  rss Takip et   
  Copyright  © 2004 - 2023 - All Right Reserved arabayeri.com. arabayeri.com'a hiçbir sorumluluk yüklenemez. Tüm Telif Hakları arabayeri.com'a aittir. Tüm diğer ticari markalar ilgili sahiplerinin malıdır.
  Arabayeri.com, 2. el araba, otomobil, ticari araç almak, satmak ya da kiralamak isteyen internet kullanıcılarının buluştuğu bir araç portalıdır.
  Arabanızı satmak mı istiyorsunuz? Hemen ücretsiz araba ilanı verin. Sadece tek adımlık kayıt sonunda ilanınız onay beklemeden yayınlansın Sitemiz üzerinde yayınlanan tüm ilanların içeriğinden ilan sahipleri sorumludur. İlanlarda verilen bilgilerin doğruluğundan Arabayeri.com sorumlu tutulamaz. 2.el oto, 2.el ticari araç alırken ya da kiralarken mutlaka aracı titizlikle kontrol ediniz. Gözünüzle görüp, kontrol ettirmediğiniz hiçbir araç için kapora ödemeyiniz. İleride doğabilecek yasal durumlar dolayısıyla sitemizde yapılan her işlem kaydedilmektedir. Arabayeri.com, üyelerine ait hiçbir bilgiyi diğer kurum ya da kuruluşlarla paylaşmamaktadır. Spam (istenmeyen) e-postalara engel olmak amacıyla ilan sahiplerinin email adresleri ilan detaylarında yayınlanmamaktadır.