Peugeot 206 1.4 HDÝ

İlan No 143546
Kayıt tarihi30 Kasım 2016
 
İlGiresun
Mevkii Merkez
 
 
Fiyat
 
23.005 TL
Pazarlık Payı Var

 
Araba bilgileri:
Peugeot 206 1.4 HDÝ
Hatchback 5 kapý
 
Model ay ve yılı06/2006
BG (KW)75 (55)
KM 153.700
Yakıt TipiDizel
Kapı5
Koltuk
VitesDüz
Vites sayısı5
Silindir hacmi1398cm³
Silindir4
Dış rengiGümüþ Gri Metalik
İç rengiMavi
Plaka28AN005
 • Üçüncü Sahibinden


 • Araba Donanım:

    Merkezi kilit
    ABS
    Klima
    Elektrikli Camlar
    Çok Fonksiyonlu Direksiyon
    Alaşım Jant
    CD Çalar
    Radyo/Kaset
    Hava Yastığı Sürücü
    Hava Yastığı Yolcu
    Xenon Far
    Modifiye Edilmiş
    Yol Bilgisayarı
    Sis Farı
    Hidrolik Direksiyon


  İrtibat
  ORKAN UZUN
  Telefon: 0 454-2164927
  1.Cep: 0 532-7162645
  2.Cep: 0 532-7162645
   
  Adres: Kavaklar Mah.
  Giresun Merkez
   

  Araç almaya karar verdiğinizde, aracın resmi evraklarını görmeden, araçla deneme sürüşü yapmadan, kesinlikle kapora vermeyiniz.

  sorumluluk ilan sahibinden
  Peugeot 206 1.4 HDÝ Hatchback 5 kapý
  Sahibine Mesaj Gönder
  Satıcının Diğer Araçları


    Harita:
  Araca Ait Diğer Açıklama:

  Merhabalar aracýn 3. sahibiyim araç orjinal km'dir. 1.4 hdi motor olup motorunda yað yakma üfleme yoktur bakýmlarý zamanýnda yapýlmýþtýr. Ýlk sahibinden dolayý ufak tefek kazalarýndan dolayý 3000 TL civarI hasar kaydý çýkmaktadýr ama kesinlikle aðýr hasarlý deðildir. Deðiþen yoktur parça parça kapý altlarýnda boyalar vardýr. Alýrken ustama baktýrdým ona güvenerek aldým. Baský balata debriyaj teli Giresun da çam otomotiv de deðiþti filtreler deðiþti. Bunlar dýþýnda sanayi yüzü görmedim. Arabama özenle bakýyorum kmsine yaþýna göre gayet temiz araç. Þu niye böyle, bu çizik niye var burasý niye yamuk vs. diyecekler sýfýr araba alsýnlar. Aracý görmek isteyenler giresun da otogara gelebilirler. Ýstenilen ustaya gideriz. Bu model de daha temizi varmýdýr bilemiyorum ama arabam ortada isteyene detaylý resim atabilirim. Pazarlýk sünnettir. 


  rss Takip et   
  Copyright  © 2004 - 2023 - All Right Reserved arabayeri.com. arabayeri.com'a hiçbir sorumluluk yüklenemez. Tüm Telif Hakları arabayeri.com'a aittir. Tüm diğer ticari markalar ilgili sahiplerinin malıdır.
  Arabayeri.com, 2. el araba, otomobil, ticari araç almak, satmak ya da kiralamak isteyen internet kullanıcılarının buluştuğu bir araç portalıdır.
  Arabanızı satmak mı istiyorsunuz? Hemen ücretsiz araba ilanı verin. Sadece tek adımlık kayıt sonunda ilanınız onay beklemeden yayınlansın Sitemiz üzerinde yayınlanan tüm ilanların içeriğinden ilan sahipleri sorumludur. İlanlarda verilen bilgilerin doğruluğundan Arabayeri.com sorumlu tutulamaz. 2.el oto, 2.el ticari araç alırken ya da kiralarken mutlaka aracı titizlikle kontrol ediniz. Gözünüzle görüp, kontrol ettirmediğiniz hiçbir araç için kapora ödemeyiniz. İleride doğabilecek yasal durumlar dolayısıyla sitemizde yapılan her işlem kaydedilmektedir. Arabayeri.com, üyelerine ait hiçbir bilgiyi diğer kurum ya da kuruluşlarla paylaşmamaktadır. Spam (istenmeyen) e-postalara engel olmak amacıyla ilan sahiplerinin email adresleri ilan detaylarında yayınlanmamaktadır.