Ford C-MAX 1.6

İlan No 143597
Kayıt tarihi14 Şubat 2017
 
İlAdýyaman
Mevkii Besni
 
 
Fiyat
 
43.500 TL
Pazarlık Payı Var

 
Araba bilgileri:
Ford C-MAX 1.6
Sedan
 
Model ay ve yılı09/2009
BG (KW)115 (85)
KM 78.000
Yakıt TipiBenzin / LPG
VitesDüz
 • İkinci Sahibinden


 • Araba Donanım:

    Deri Döşeme
    Merkezi kilit
    ABS
    Klima
    Elektrikli ayna
    Elektrikli Camlar
    Çok Fonksiyonlu Direksiyon
    Alaşım Jant
    Çeki Demiri
    CD Çalar
    Hava Yastığı Sürücü
    Hava Yastığı Yolcu
    Hava Yastıkları Yan
    Xenon Far
    Üst Bagaj
    Yol Bilgisayarı
    Hidrolik Direksiyon


  İrtibat
  Bilgin Leblebici
  Cep: 0 507-2337519
   
  Adres: Pýnarbaþý Mah
  Adýyaman Besni
   

  Araç almaya karar verdiğinizde, aracın resmi evraklarını görmeden, araçla deneme sürüşü yapmadan, kesinlikle kapora vermeyiniz.

  sorumluluk ilan sahibinden
  Ford C-MAX 1.6 Sedan
  Sahibine Mesaj Gönder
  Satıcının Diğer Araçları


    Harita:
  Araca Ait Diğer Açıklama:

  Aracým 2009 modeldir. 2010 yýlýnda trafiðe çýkmýþtýr. Ben aracýn 2. sahibiyim. Ýlk sahibi çanakkale de görev yapan polis memuru bir arkadaþtýr. Aracýn tüm bakýmlarý serviste düzenli olarak yapýlmýþtýr. Kilometresi orjinaldir. Emsallerine göre çok temiz ve diridir. Aracýn 2010 yýlýnda köpeðe çarpma sonucunda ön tamponu yetkili serviste deðiþmiþtir. Bunun haricinde aracýn en ufak bir þeyi yoktur. Araç ile ilgili Ford yetkili servisi kayýtlarýna , Tüvtürk geçmiþine ve Tramer kayýtlarýna bakýldýðýnda herþey ortaya çýkacaktýr. Gönül rahatlýðýyla alýnýp kullanýlabilecek bir araçtýr. BRC tüp takýlýdýr. Yakýtta çok ekonomiktir. Aracý öðretmen eþim kullanmaktadýr. Alacak arkadaþ tek kuruþ masraf yapmadan binecektir. Ýstenilen ustaya veya ford yetkili servisine araç baktýrýlabilinir. Alýcýya þimdiden hayýrlý olsun. 


  rss Takip et   
  Copyright  © 2004 - 2023 - All Right Reserved arabayeri.com. arabayeri.com'a hiçbir sorumluluk yüklenemez. Tüm Telif Hakları arabayeri.com'a aittir. Tüm diğer ticari markalar ilgili sahiplerinin malıdır.
  Arabayeri.com, 2. el araba, otomobil, ticari araç almak, satmak ya da kiralamak isteyen internet kullanıcılarının buluştuğu bir araç portalıdır.
  Arabanızı satmak mı istiyorsunuz? Hemen ücretsiz araba ilanı verin. Sadece tek adımlık kayıt sonunda ilanınız onay beklemeden yayınlansın Sitemiz üzerinde yayınlanan tüm ilanların içeriğinden ilan sahipleri sorumludur. İlanlarda verilen bilgilerin doğruluğundan Arabayeri.com sorumlu tutulamaz. 2.el oto, 2.el ticari araç alırken ya da kiralarken mutlaka aracı titizlikle kontrol ediniz. Gözünüzle görüp, kontrol ettirmediğiniz hiçbir araç için kapora ödemeyiniz. İleride doğabilecek yasal durumlar dolayısıyla sitemizde yapılan her işlem kaydedilmektedir. Arabayeri.com, üyelerine ait hiçbir bilgiyi diğer kurum ya da kuruluşlarla paylaşmamaktadır. Spam (istenmeyen) e-postalara engel olmak amacıyla ilan sahiplerinin email adresleri ilan detaylarında yayınlanmamaktadır.